bet365

Neden İngiltere?

Benzersiz bir eğitimin parçası olacaksınız

İngiltere’nin eğitim geleneği yüzlerce yıl geriye gitmektedir ve sürekli gelişme kaydetmiştir. Büyük bir mirasın dinamik bir kültürle birleştiği İngiltere’de okumak parlak eğitim olanaklarına kavuşmak demektir.

İngiliz eğitim dereceleri, bütün dünyada kabul ve saygı görür. Bu ülkede okumakla geleceğiniz için sağlam bir temel atmış olursunuz. İngiliz kolej ve üniversiteleri, içinde kendinizi geliştireceğiniz ve çok şey öğreneceğiniz canlı, yaratıcı ve iddialı bir ortam vaad etmektedir.

Kalite standartları açısından dünyanın en iyileri arasında olan İngiliz kurumları sürekli olarak kursların kalite kriterlerine uygunluğunu kanıtlamak durumundadır. Bugün bir çok ülkede İngiliz standartları yakalanmaya çalışılmaktadır.

Ingiltere İngilizcenin, inanılmaz zenginlikte bir mirasın, heyecan verici çeşitlilikte bir kültürün, harika bir sosyal yaşamın vatanıdır. Zamanla, arkadaşlar edinip unutamayacağınız deneyimler yaşadıkça İngiltere’nin çeşitlilik içeren kültürü hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Yalnızca derslerde değil, İngilizceyi gündelik yaşamda kullanarak, film ve televizyon seyrederek, gazete ve kitap okuyarak, alışverişe ve eğlenmeye giderek dil becerilerinizi pratiğe geçireceksiniz. Ülkenin her yanında İngilizce konuşulur. Ancak o ana kadar duyduğunuz İngilizceden farklı bölgesel aksanlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunlara da kısa zamanda alışırsınız.

Okul ve kolejlerde her tür sosyal faaliyet imkanı bulunur. Spor takımlarına, gönüllü organizasyonlara, tiyatro, müzik, sanat veya çevre gibi alanlarla ilgili gruplara katılabilirsiniz. Okullar tarafından yerel tiyatrolara, müzelere, turistik ve sportif gösterilere ve başka ilgi çekici mekanlara turlar düzenlenir.

Free and Full Templates

WEKM