bet365

Profesyonel İş İngilizcesi

 

Business English

Ana dili İngilizce olmayan ve kariyerlerine  uluslar arası anlamda yeterlilik katmak isteyen kişileri, hedef alarak hazırlanmış olan Business English programları, katılımcıların mesleki alanda ihtiyaç duyduğu gereksinimlerine göre tasarlanmıştır. Bu programlar, katılımcılara hızlandırılmış bir ilerleme sağlayarak, verimli bir eğitim sunmaktadır. Program sonunda, uluslar arası kullanabileceğiniz bir ingilizceye sahip olmanın verdiği güven ile iş hayatınızda ki büyük bir eksikliği doldurmuş olacaksınız. 

LSBF İş İngilizcesi programı, çok farklı sektör ve ülkelerden gelen profesyonellerin ağırlıkta tercih ettiği popüler bir programdır. Programda, kısa zamanda günümüz iş dünyası trend konularını İngilizce olarak öğreneceğiniz gibi, İngilizce sunum yapma, toplantılar, iş görüşmeleri, iş telefonları ve bir çok konuyla başa çıkmanız öğretilir. 

 

            Ücretler

PROGRAM ADI

Ders Saati
(Haftalık)

(2 hafta)

(4 hafta)

Human Resources + Business English

25

£ 845

£ 1690


Magna Carta College Oxford  profesyonel kadrosuyla sizlere Business English kursuyla, ana dili İngilizce olmayan ve kariyerlerine  uluslar arası anlamda yeterlilik katmak isteyen kişilerin , katılımcıların mesleki alanda ihtiyaç duyduğu gereksinimlerine göre tasarlanmış fırsatları sunuyor.

Katılımcılar maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alırlar. Bu programlar, katılımcılara hızlandırılmış bir ilerleme sağlayarak, verimli bir eğitim sunmaktadır. Program sonunda, uluslar arası kullanabileceğiniz bir İngilizceye sahip olmanın verdiği güven ile iş hayatınızda ki büyük bir eksikliği doldurmuş olacaksınız. 

 

Ücretler

PROGRAM ADI

Ders Saati
(Haftalık)

(2 hafta)

(4 hafta)

 4 + (Haftalık)

Business English

15

£ 845

£ 1690

£ 285

Aile Yanı Konaklama (sabah kahvaltısı - akşam yemeği dahil)

 

£ 370

£ 740 

£ 185

 

 

 

Free and Full Templates

WEKM