bet365

Study World ve Alphe UK 2009

Access Study olarak her yıl oldugu gibi bu yil da fuar katılımlarına Eylül ayında Londra’da yapılan Study World ve Alphe ile basladik.. Öncelikle bilmeyenler için belirtmeliyim ki bu fuarlar, dünyanin degisik yerlerinde okul, kolej ve üniversiteler ile eğitim danışmanlığı konusunda hizmet veren acentalari bir araya getiren buluşma noktaları…Öğrencilere eğitim konusunda geniş ufuklar sunmanın profesyonel elleri..

Alphe yine basarili organizasyonu ve ardindan yılın EN’lerinin secildigi LTM Star Awards ile muhtesemdi.. Bu yıl yılın “EN İYİ ACENTASI” ödülünü alamadık ama büyümekte olan ACCESS STUDY önümüzdeki yıllarda eminiz ki her yerde gösterilen, anılan ilk isim olacak…

Study World yılların deneyimiyle genis bir acenta ve okul kitlesini yine bu yıl da bir araya getirmeyi basardi.. Ah bir de “coffee break” i daha uzun tutabilselerdi :-) Neyse ki burada gösterilen eksikligi verdikleri aksam yemegi davetleri ve de partilerle unutturuverdiler..
Yogun toplanti temposunun ardindan keyifle bir araya geldigimiz saatler de oldu anlasildigi üzere..

2010 yılında Türkiye pazarı olarak beklentilerimizi bildirirken, vize alirken yasanan sikintilar ve nasil giderilebilecegi üzerinde fikir alısverisleri, okul kalitesiyle paralel Türkiye’den giden ögrencilerin kur farkindan cok ta etkilenmemeleri üzerine gecen dialoglar umarim bu yıl ülkemiz örgencilerinin yurtdısında egitim alirken islerini daha da kolaylastıracak..

2010 Nisan ayında Alphe Workshop Istanbul ayaginda yine okullarimizla bulusuyoruz..Bu yil ilk kez ülkemizde gerceklesecek olan bu fuar simdiden bizi oldukca heyacanlandiriyor..
O zamana kadar yurtdisinda egitim kapsaminda farkettiginiz sikintilari ya da varsa dile getirmek istediginiz beklentileri web sitemiz üzerinden bizimle paylaşmaniz Access olarak bizi oldukca mutlu edecek..

Sevgilerimizle,
Access Study

 

Free and Full Templates

WEKM