bet365

2018 Pasaport Harç Bedelleri

2018 Yılı Türkiye Pasaport Harç ve Defter Bedelleri
01 Ocak 2018 tarihi itibariyle geçerli yeni Pasaport defter ve harç bedelleri belirlendi. 

Devamını oku...
 

İngiltere Hükümetine Vize Baskısı

İngiltere'de dil okulu öğrencileri hükümete baskı yapıyor

Binlerce öğrencinin mağdur edildiğini iddia eden üniversite ve özel dil okullarının yöneticileri değişikliğe gidilmesi için lobi çalışmaları başlattı.

Devamını oku...

Avustralya Etiketsiz Vize

Avustralya Büyükelçiligi bazı vize sınıfları için “etiketsiz vize” uygulamasını başlatmıştır.

Avustralya yasaları gereği, vatandaş olmayan her bireyin ülkeye giriş yapmadan önce ve seyahate başlamadan önce vize alması gerekmektedir. Dünya genelinde verilmekte olan Avustralya vizelerin büyük bir çoğunluğu elektronik vize olup vize etiketi gerektirmemektedir.

Devamını oku...

Yeni Rota Kanada'da Göçmenlik

 

Göçmen adayları için Kanada’yı cazip kılan unsurlardan biri ABD’ye sınır komşusu olması. Kanada’dan ABD’ye geçmek için ehliyetinizi göstermeniz yeterli. Her yıl 200 bin ile 250 bin kişiye kapılarını açan Kanada oldukça kozmopolit bir ülke. Farklı kültürlere açık olduğu için ırkçılık söz konusu değil. Kabul ettiği göçmenlere din, dil, ırk ayrımı olmadan barış içinde yaşama olanağı tanıması, ekonomik ve sosyal refah ülkesi olması, yaygın sosyal güvenlik imkanları Kanada’nın tercih edilmesinde etkili olan önemliunsurlar.

Devamını oku...

Almanya Vizesinde Yeni Uygulama

3 Eylül 2012 tarihi itibariyle Schengen vizesi için yeni bir başvuru uygulamasına geçilecektir. Başvurular esasen iDATA firmasının bürolarına yapılacaktır; ilk önce İstanbul, Ankara, Bursa ve Gaziantep' de. Kasım 2012 itibariyle de İzmir ve Antalya takip edecektir.

Devamını oku...

Free and Full Templates

WEKM