bet365

Mesleki Eğitim Programları

Kendinizi Mesleki Kurslarla Geliştirin...

Üniversite mezunu ve henüz alanınızla ilgili kendinizi yeterli mi görmüyorsunuz ya da kariyerinizde yerinizi daha yükseklere taşımak mı istiyorsunuz?

İşte bu soruların cevabı evetse Yurtdışında mesleki kurslarla kendinizi geliştirme zamanıdır! Kısa ya da uzun dönem programlarla kolej ya da üniversitelerin düzenlemiş olduğu programlara katılıp prestijli okulların diplomalarıyla iş hayatınızı daha güvenle bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Okul ve program detaylari için lütfen Access Study ofislerine ulaşın size kariyerinizle ilgili karar vermede yardımcı olalım... 

Access Study

 

AU-PAIR Programları

AU-PAIR PROGRAMI HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

Au-pair programı uluslararası kültürel değişim programıdır.

Au-pair programında amaç; gençlerin farklı ülkelerdeki bir aile yanında kalarak, o ülkenin dilini ve kültürünü öğrenmesidir. Yurtdışında eğitim yapmak ve bir süre yaşamak bir çok kişinin gelecek planları arasında yer alır. Ancak yurtdışında eğitim almak biraz maliyetli olabilir. Au-pair programı sizlere tam bu noktada çözüm olacaktır. Aile yanında konaklayarak ve üstelik kazanç sağlayarak, yaşam giderleri maliyetlerinizi kendiniz rahatlıkla karşılayabileceksiniz. Programın en büyük avantajlarından birisi ise akıcı bir İngilizce'ye sahip olmaktır. Yanında konaklayacağınız ve çalışacağınız aileler ile hergün dialog kurma fırsatına sahip olacağınız için İngilizce'niz çok kısa bir süre içerisinde akıcı bir konuşma diline dönüşecektir. Okul da aldığınız eğitimde göz önünde bulundurulduğunda İngilizce'ye tam anlamı ile hakim olmanız kaçınılmazdır. Au-pair ailenin bir üyesi olarak kabul edilir ve genel olarak günde 6, haftada 30 saat anneye yardim eder ayni zamanda 2 akşam babysitting (çocuklarla akşam/gece birlikte evde kalmak) olur. Genellikle evi ve kendi odasını temiz, düzenli tutması için hafif ev isleri yapması ve çocuklarla ilgilenmesi beklenir. Au-pair, genelde bebek bakımından sorumlu değildir ve en az ana okulu ve üzeri yas gurubu çocuklarla ilgilenir. Okul saatlerinize göre, çalışma planı çıkarılır yani kurs saatlerinizde sizden her hangi bir sorumluluk beklenmez. Daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıda ki linklere tıklayabilirsiniz.

İrlanda Au-pair programı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Kanada Au-pair programı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız

Yaz Okulu Programları

Sevgili access study takipçileri

İlkögretim ve  liselerimizle yabancı dil eğitimini ülkesinde kültürel gezilerle birleştiren yaz okulu çalışmalarımıza başladık...

Siz de bizzat temsilcisi olduğumuz dünyanın dört bir tarafındaki okullarımızla ortaklaşa olusturdugumuz programlarda yer almak isterseniz bize ulaşmanız  yeterli.. Okulunuza ve ögrencilerinize en uygun ülke ve programı birlikte olusturalım.

Bu yaz, harika yaz okulu programları ile eğitim hayatınızda çok farklı bir deneyim yaşama şansına sahip olacaksınız.access study ailesi olarak, sizlere sunduğumuz programların büyük bir titizlikle hazırlandığını bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Unutmayın ki, access study ekibi, eğitimde en yüksek kalite standartlarında ve eğitimde güven ilkesi ile değerli öğrencilerimizin de isteklerini göz önünde bulundurarak en iyi yurtdışı eğitim programlarını, en uygun şekilde sizlere sunmaktadır. 

Lütfen eğitiminiz ile ilgili hangi alan olursa olsun, çalışmayı düşündüğünüz kişileri yada şirketleri iyice araştırmadan yola çıkmayınız.bu işten farklı şekilde yararlanmak isteyen kişiler olabildiği gibi, siz sevgili öğrencilerimizin de hayal kırıklığına uğramasını kesinlikle istemeyiz.bu yüzden eğitimde kalitenin önemi bir kez daha sizlere belirtmek istiyoruz ve yaptığımız işlerin her zaman arkasında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Staj Programları

YURTDIŞINDA STAJ YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER...

Access Study'ın, üniversite öğrencileri için hazırladığı staj programları ile yurtdışında hem yabancı dilinizi geliştirebilir hem de çalışabilirsiniz.Üstelik stajınız sırasında emeğinizin karşılığı olarak maaşta kazanabilirsiniz.Böylece kendi ayaklarınızın üstünde durarak yaşamınızı sürdürme şansına sahip olacaksınız.Yurtdışında staj programları üniversite ve kolejler tarafından sağlanmaktadır.Yurtdışında yapacağınız stajın size getireceği en büyük artılardan birisi de yabancı dilinizi gündelik yaşamınızda ve iş hayatınızda kullanarak pratik yapmaktır.Staj programları, maaşlı staj ve maaşsız staj olarak tercih edilebilmektedir.Ayrıca bazı staj programları dil kursları ile kombine edilerek hazırlanmıştır.Böylece staj sürenizi çok daha iyi ve keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.Unutmayın ki, stajınız sonunda uluslararası bir referansa sahip olacaksınız.Dolayısıyla iş cv'niz bundan olumlu bir şekilde etkilenecektir ve bu durum, sizi iş hayatınızda bir adım öne taşıyacaktır.Farklı bir dilde, değişik bir toplum yapısıyla ve farklı bir kültürle çalışmanın size katacağı bir çok artıları da  unutmamalısınız.Tüm bu özelliklerle kendinizi harmanlayarak, başka bir ülkenin mozaik yapısında yer almanın ayrıcalığını yaşamak, sizler için gerçekten güzel ve unutulmaz bir deneyim olacaktır.

staj programlarımız icin web sitemizdeki ilgili alanı inceleyerek ya da ofisimizle iletişime geçerek mesleki olarak gelisiminize nasil yön verebilecegimize birlikte karar verebiliriz..

Tesekkürler, 

Access Study

Free and Full Templates

WEKM