bet365

Montreal

Montreal 

Montreal, doğal güzellikleri, hareketli ve eğlenceli yaşam tarzı, güvenliği ve iki resmi dile sahip olması bakımından dil eğitimi almak isteyen yabancı öğrencilerin ilgi odağı durumundadır.Montreal’de sadece dil eğitimi almış olmuyor, farklı kültürden olan yabancı öğrencilerle iletişim kurma, onların kültürlerini yakından tanıma fırsatını da yakalamış oluyorsunuz . Montreal 2007 yılında Dünya'nın en temiz on kentinden biri seçilmiştir.  Kent tarihini en iyi hissedebileceğiniz yer Old town sokaklarıdır, farklı mimariler görmek istiyorsanız Park Jean Drapeau, alışveriş için  Rue Ste. Catherine,  Festivaller ve spor organizasyonları için kentteki en önemli ve büyük eğlence parkı La Ronde vazgeçilmezdir.  

 

MONTREAL

Quebec eyâletinin en büyük, Kanada'nın ise ikinci büyük kentidir.Kent, Ottawa ve Saint Lawrence Nehirleri'nin birbirine karıştığı noktada, Montreal Adası üzerinde yer almaktadır. Bu haliyle Montreal, Büyük Göller'i Atlas Okyanusu'na bağlayan Saint Lawrence Denizyolu üzerinde önemli bir liman kentidir.Dünyanın en saygın üniversitelerinden biri olarak kabul edilen McGill Üniversitesi Montreal'dedir.Şehir, 1976 Yaz Olimpiyatları ve Expo 67 gibi birçok uluslararası organizasyona ev sahipliği yapmıştır. Sinema, müzik gibi kültürel aktiviteleri ve festivalleri ile Montreal dünyada ilk sıralarda yer almaktadır. ( Montreal Jazz Festival ) ( Montreal Film Festival )

 

MONTREAL DİL OKULLARIMIZ

GEOS

LSC / EC

Sprachcaffe

 

Montreal Dil Okullarımız

 

GEOS                                   

LSC - EC (Language Studies Canada) 

SPRACHCAFFE

 

 

Fiyat listelerini inceledikten sonra, okul promosyonlarımız, indirimlerimiz ve burslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen ofisimizle irtibata geçiniz 0242 242 94 56 

 

 

Free and Full Templates

WEKM