bet365

Petrol Sektörü İngilizcesi

Bu programda, dünyanın en heyecan verici ve kazançlı sektörlerinden biri olan petrol sektörü için gerekli olan İngilizce dil becerilerinizi geliştireceksiniz. Program size günümüzde küresel ticaret sektöründe başarılı olmanın anahtarı olan teknik dil becerilerini sağlayacak. Ayrıca proje yönetimi ilkeleri hakkında bilgi edineceksiniz ve sektörle alakalı işinize yarayacak önemli ipuçları yakalayacaksınız.

Oil and Gas  (Londra ve Toronto Kampüsü)

Bu program tek başına (haftada 10 saat) ya da İş İngilizcesi programı ile birleştirilip (haftada 10+15 saat) daha yoğun bir şekilde alınabilir. Tamamen ihtiyaçlarınıza ve isteğinize göre şekillendirebileceğiniz bu program tercihleri için farklı ücretlendirme şekillerini aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz. 

2 Hafta veya 4 Hafta / Haftalık 10 ya da 25 ders saati 

Başlangıç Tarihleri:

6 Ocak 2014

7 Temmuz 2014

Koşullar: En az B2 seviyesinde İngilizce bilgisi

Who is this course for?

This course is ideal if you are looking to apply your media skills to an English-language working environment. It will also benefit you if you would like to improve your knowledge of media terminology.

How can I progress after this course?

Completing the course will help you make an impact in media positions throughout the world. You will also be able to study further in the industry if you are looking to specialise in a particular media form. 

                                                                                                                                                             Ücretler

 

PROGRAM ADI

Ders Saati
(Haftalık)

(2 hafta)

(4 hafta)

Oil & Gas

10

£ 400

£ 800

Oil & Gas + Business English

25

£ 845

 £ 1690

Free and Full Templates

WEKM