bet365

Tıp İngilizcesi

Uluslararası ve insanlık için en gerekli olan Tıp alanınında çalışanların İngilizceyi akıcı, ikna edici ve özgüvenli konuşması gerekir. Bu kurs size, koyduğunuz teşhisi ve tedavi şeklinizi  en iyi şekilde açıklamanızı öğretecek. Aynı zamanda günlük dili ve teknik terimleri kavramanızı sağlayacak. Tıbbi İngilizceyi öğrenerek hastaları ve hasta yakınlarını daha iyi anlayacak ve onların ihtiyaçlarına daha kolay cevap verebileceksiniz.

Medicine  (Londra ve Toronto Kampüsü)

Bu program tek başına (haftada 10 saat) ya da İş İngilizcesi programı ile birleştirilip (haftada 10+15 saat) daha yoğun bir şekilde alınabilir. Tamamen ihtiyaçlarınıza ve isteğinize göre şekillendirebileceğiniz bu program tercihleri için farklı ücretlendirme şekillerini aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz. 

2 Hafta veya 4 Hafta / Haftalık 10 ya da 25 ders saati 

Başlangıç Tarihleri:

28 Nisan 2014

4 Ağustos 2014

6 Ekim 2014 

Koşullar: En az B2 seviyesinde İngilizce bilgisi

Who is this course for?

This course is ideal if you are looking to apply your media skills to an English-language working environment. It will also benefit you if you would like to improve your knowledge of media terminology.

How can I progress after this course?

Completing the course will help you make an impact in media positions throughout the world. You will also be able to study further in the industry if you are looking to specialise in a particular media form. 

                                                                                                                                                             Ücretler

 

PROGRAM ADI

Ders Saati
(Haftalık)

(2 hafta)

(4 hafta)

Medicine

10

£ 400

£ 800

Medicine + Business English

25

£ 845

 £ 1690

 

 

 

 

 

Free and Full Templates

WEKM