bet365

Work and Study

KANADA’DA İŞ İNGİLİZCESİ ÖĞRENİP SONRA DA ALANINIZDA GARANTİLİ STAJ PROGRAMLARINA 

YERLEŞTİRİLMEK İSTER MİSİNİZ?

 

Üstelik eğer Turizm ve Satış-Pazarlama eğitim ya da iş deneyiminiz varsa stajınızı ücretli olarak yapabilir, hem karlı hem de eşsiz bir deneyim kazanabilirsiniz.Work& Study programlari mesleki İngilizce eğitim aldıktan sonra, kişinin  ücretli ve ücretsiz staj ve calisma programlarina yerleştirilmesidir. Program %50 mesleki İngilizce ve %50 iş deneyiminden oluşur. Öğrenci en az 24 haftadan başlayarak  (12 hafta eğitim + 12 hafta staj şeklinde) programa dahil olabilir.Turizm ya da Satış alanında eğitim ya da deneyim sahibiyseniz, eğitimin ardından yerleştiğiniz işletmelerde çalıştığınız saat üzerinden ücret alırsınız aldığınız; mesleki İngilizceyi pratiğe dökerek gelişim sağlarken, gelir elde eder ve çalıştığınız yerlerden alacağınız referans mektuplarını Cv’nize ekleyebilirsiniz.Turizm ve Satış dışındaki alanlar için de Work and Study programına dahil olma şansı vardır ancak yerleştirildikleri işletmelerden çalışmaları karşılığında bir ücret alamazlar.Work and Study programı altında 2 alt program tercih etme olanağınız vardır.


1. Kanada Work and Study Programı

Work & Study (Paid Work placement)


WORK AND STUDY PROGRAMI ÜCRETLER VE MASRAFLAR

Kurs Materyalleri (haftalik CAD $ 5 olarak hesaplaniyor)

Kayit ücreti + Iş Yerleştirme Ücreti: CAD $ 825

Konaklama: Aile Yanı konaklama (Tek kişilik oda,sabah-aksam yemeği dahil) haftalik CAD $ 195

 

Program içeriği: İş İngilizcesi Eğitimi  + haftada 30 saat calisma seklinde. Çalışma  sirasinda elde edilebilecek kazanç saatlik CAD $ 9.5- $ 14 arasında değişiyor. (Turizm ve Satış alanı için) 

 

2. Kanada Co-Op Programı


Mesleki İş İngilizcesi + İş yerleştirme Programıdır. Oldukça profesyonel ve gelişmiş bir programdır ve iş yerleştirme yapılması için alınan İş İngilizcesi programında gelişmiş seviyeye kadar ulaşmanız gerekmektedir.Bu program altında Turizm alanında (çalışmanız karşılığında size ödeme yapılan) ve diğer profesyonel sektörlerde (sektör listesi aşağıda mevcuttur ve karşılığında herhangi bir ödeme almazsınız) 2 türlü iş yerleştirme seçeneği vardır. Her bir işe yerleştirme için 1200 $, “işe yerleştirme ücreti” ödemeniz gerekir.
*Turizm, Otelcilik ve Ağırlama saat başı kazanacağınız ücretler için lütfen sorunuz.

 

Turizm ve Otelcilik  ve Ağırlama Yerleştirmeleri:

Ağırlama:
Süre: Minim 16 hafta

Lokasyon: Toronto ve Vancouver

İngilizce seviyesi: Gelişmiş

İş tecrübesi: 0-2 yıl (pozisyona göre değişiyor)

Başlangıç Tarihleri: Şubat ve Kasım

Çalışılabilecek Alanlar: Yeme İçme, Kafe Asistanlığı, Bulaşık yıkama ve Garsonluk

Yaş: 19-30 yaş arası


Turizm ve Otelcilik

Süre: Minim 20 hafta

Lokasyon: Vancouver, Whistler, Thompson Okanagan, Rocky, Mountains, Ban, Jasper, Lake Louise, Vancouver Island

İngilizce seviyesi: Gelişmiş

İş tecrübesi: 0-2 yıl (pozisyona göre değişiyor)

Başlangıç Tarihleri: Yaz dönemi  15 Mayıs ve 21 Haziran Tarihleri arasında başlamak için 15 Mart son başvuru Tarihi, Kış dönemi  15 Kasım ve 7 Aralık Tarihleri arasında başlamak için son başvuru tarihi 30 Temmuz’dur.

Çalışılabilecek Alanlar: Önbüro, Back of House, Misafir İlişkileri, Satış Asistanlığı, Café Asistanlığı, Bulaşık yıkama ve Garsonluk, Housekeeping

Yaş: 19-30 yaş arası

PROFESYONEL İŞ YERLEŞTİRMELERİ:

Kanada’daki işletmelerde, profesyoneller arasında pratik yapın, hem iş deneyimi kazanın hem de İngilizceyi profesyonel dünyada kullanarak geliştirin.

Profesyonel işe yerleştirme programı karşılığında ücret almadığınız programlardır. Kanada’daki sektöründe şirketlerden birinde profesyoneller arasında deneyim kazanırken, aynı zamanda İngilizcenizi geliştirirsiniz.

Sektörler: İşletme, tasarım, mühendislik (minimum 12 hafta), bilgi teknolojileri, hukuk, pazarlama, sivil toplum, seyahat-turizm. (diğer alanlar için sorunuz)

Süre: Minim 8 hafta

İngilizce seviyesi: Gelişmiş

Kanada Co-Op Programı İş İngilizcesi Ücretleri       

Haftada 30 Saatlik Program

265 $ (haftalık)

Haftada 38 Saatlik Program

315 $ (haftalık)

Free and Full Templates

WEKM